Reklama

Region: Uwaga na dzikie zwierzęta na drodze!

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
Tylko w przeciągu kilkunastu godzin policjanci biłgorajskiej komendy odnotowali trzy zdarzenia drogowe ze zwierzętami. W dwóch przypadkach pod samochód wtargnęła sarna, a w jednym dzik. Na szczęście kierujący nie odnieśli obrażeń.

- Wczoraj około godziny 17:40 przez miejscowość Luchów Górny przejeżdżał fiatem 43 – latek. W pewnym momencie wprost pod koła wskoczyła sarna. Dwie godziny później w identycznej sytuacji znalazł się 25 – latek, który jechał audi przez Hedwiżyn. Natomiast dzisiaj po godzinie 6:00 rano pod koła ciągnika siodłowego marki Scania kierowanym przez 35 – latka, który jechał przez miejscowość Wola Mała wtargnął dzik. Na szczęście kierujący nie odnieśli w tych zdarzeniach obrażeń, w przeciwieństwie do zwierząt - informuje Joanna Klimek z biłgorajskiej policji.

Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o wzmożoną czujność i rozwagę, zwłaszcza w rejonach dróg biegnących przez odcinki leśne. Kolizja z sarną, dzikiem czy łosiem może zakończyć się tragicznie nie tylko dla zwierzęcia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us