Marihuana w bieliźnie

foto: Policja foto: Policja

Hrubieszowscy policjanci zatrzymali 19 i 21-latka, którzy odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. Młodzieńcy wpadli, bo ... stanęli autem na zakazie. Przy przeszukaniu 21-latka ujawniono woreczki suszu, które mężczyzna ukrył w bieliźnie.

- Patrol hrubieszowskiej policji zauważył opla, który stał zaparkowany na zakazie. Policjanci podeszli do auta aby wylegitymować siedzących tam mężczyzn. Podczas podjętych czynności siedzący za kierownicą 19-letni mieszkaniec gminy Trzeszczany odrzucił jakąś rzecz. Jak się okazało po sprawdzeniu, był to woreczek z zawartością suszu marihuany. Policjanci dokładnie sprawdzili auto, w którym odnaleźli susz i wagę. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu - informuje Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej policji. - Przy przeszukaniu 21-letniego pasażera opla odnaleziono także woreczki z marihuaną, które schował w bieliźnie. Natomiast w jego domu policjanci odnaleźli sadzonki konopi oraz urządzenia służące do ich uprawy - dodaje. 

Teraz obaj mieszkańcy gminy Trzeszczany odpowiedzą przed sądem za posiadanie środków odurzających. Grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us