Reklama

Niewybuch na posesji

foto: Policja foto: Policja

Granat ręczny został odnaleziony podczas prac porządkowych w jednej z miejscowości w gminie Grabowiec. Powiadomieni funkcjonariusze zabezpieczali niebezpieczne znalezisko do czasu przyjazdu saperów.

- Zalęgającą w ziemi pozostałość z czasów II Wojny Światowej odnalazła mieszkanka jednej z miejscowości w gminie Grabowiec. Skorodowany niewybuch został wykopany podczas prowadzonych na działce prac porządkowych. 56-latka natychmiast przerwała prace i powiadomiła policjantów. Okazało się, że niewybuch to skorodowany granat ręczny z zapalnikiem. Znalezisko oraz teren wokół niego zostały zabezpieczone przez policjantów z Miączyna. Powiadomiony patrol saperski dzisiaj zajmie się wywiezieniem i neutralizacją niewybuchu na poligonie. - informuje Dorota Krukowska – Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us