Reklama

Napad na walec drogowy

foto: Policja foto: Policja

35-letni mieszkaniec gminy Krasnystaw usłyszał zarzut usiłowania kradzieży akumulatora i 80 litrów oleju napędowego z walca drogowego. Mężczyzna był już wcześniej karany za podobne przestępstwo.

- W ubiegłą sobotę krasnostawscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który na jednej z ulic miasta usiłował dokonać kradzieży oleju napędowego z zaparkowanego walca drogowego należącego do jednej z firm wykonującej roboty drogowe. Mundurowi w samochodzie stojącym obok walca znaleźli także odłączony akumulator, który pasował do tej samej maszyny. Pokrzywdzony oszacował łączną sumę strat na tysiąc złotych. - informuje Jolanta Babicz z krasnostawskiej policji.

35 – latek z gminy Krasnystaw w chwili zatrzymania miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Jest również podejrzewany o to, że w takim stanie kierował autem.

Mężczyzna przedwczoraj usłyszał zarzut usiłowania kradzieży w warunkach recydywy. Był już wcześniej karany przez sąd za podobne przestępstwo.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us