Reklama

Tragedia w Krasnobrodzie. Utonęła 38-letnia mieszkanka Warszawy

foto: Policja foto: Policja

38-letnia mieszkanka Warszawy utonęła w sobotę wieczorem w Krasnobrodzie. Z ustaleń policji wynika, że pływała w miejscu, gdzie kąpiel była zabroniona.

- Kobieta około 100 metrów od brzegu zaczęła tonąć. Kobietę z wody wyciągnął jej znajomy, który widział jak 38-latka zaczęła się topić. Natychmiast zareagował i popłynął jej na ratunek. Do przyjazdu karetki pogotowia reanimował kobietę. Później resuscytację krążeniowo-oddechową przejęła załoga karetki, która przewiozła 38-latkę do szpitala. Niestety pomimo udzielonej pomocy, kobieta zmarła - informuje Dorota Krukowska – Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 38-latka z Warszawy wypoczywała wspólnie ze znajomymi.

- Na wieczorną kąpiel wybrała miejsce, gdzie pływanie było zabronione. Prawdopodobnie kobieta wcześniej ze znajomymi spożywała alkohol. Od 38-latki pobrano krew do dalszych badań. Ciało kobiety zabezpieczono do dalszych badań w zakładzie patomorfologii. - wyjaśnia rzeczniczka.

Apelujemy, aby podczas wypoczynku nad wodą pamiętać o zasadach bezpieczeństwa.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us