Reklama
Reklama

100 "działek" amfetaminy

foto: Policja foto: Policja

Policjanci zatrzymali mieszkańca Tomaszowa Lubelskiego, który posiadł amfetaminę. Jak informuje policja, z zabezpieczonej ilości można uzyskać 100 działek narkotyku.

- Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim czekali przed domem 28-latka. Z informacji jakie uzyskali, miał mieć przy sobie narkotyki. Tomaszowianin spieszył się do domu. Jak się okazało wracał z Lublina i spieszył do domu, bo był umówiony na gry online z kolegami. Policjanci pokrzyżowali mu plany. Podczas zatrzymania funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę, z której można uzyskać 100 działek narkotyku. W trakcie przeszukania mieszkania, ujawnili dodatkowo marihuanę. Po przebadaniu zabezpieczonych substancji okazało się, że to amfetamina - informuje Agnieszka Leszek z policji w Tomaszowie Lubelskim. 

28-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu 3 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us