Reklama
Reklama

Wypadek na przejeździe kolejowym. Skoda zderzyła się z drezyną

foto: Policja foto: Policja

Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym kierowca skody uderzył w jadącą po torach drezynę. Mężczyzna tłumaczył funkcjonariuszom, że po prostu się zagapił. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Wał w gminie Izbica. 

- Jak ustalili policjanci, 42-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego zbliżając się do przejazdu kolejowego nie zauważył jadącej po torach drezyny i uderzył w bok tego pojazdu. Kierowca skody tłumaczył mundurowym, że po prostu zagapił się i nie zauważył jadącej drezyny. Jak wykazało badanie policyjnym alkomatem, mężczyzna był trzeźwy. Poza rozbitym pojazdem na szczęście nikomu nic się nie stało - Jolanta Babicz z krasnostawskiej policji.

42-latek został ukarany wysokim mandatem karnym oraz otrzymał 6 punktów karnych. Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności podczas przejeżdżania przez tory.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us