Reklama
Reklama

Powiadomił policję, że koledzy zamówili dopalacze

foto: Policja foto: Policja

Jeden z uczestników alkoholowej imprezy zawiadomił policję, że współbiesiadnicy postanowili zamówić dopalacze. 28-latek odpowie za zamówienie nielegalnych substancji a 21-latek, za to, że mu je sprzedał. Ponadto w mieszkaniu tego drugiego, mundurowi ujawnili słoik z działkami marihuany.

- W dość nietypowy sposób zakończyła się biesiada trójki znajomych, którzy wspólnie raczyli się alkoholem. W pewnym momencie dwóch z nich zdecydowało, że działanie mocnego trunku wzmocnią dopalaczem, dzwoniąc po towar do kolejnego znajomego. Pomysł ten najwyraźniej nie spodobał się trzeciemu z towarzyszy, który w proteście zadzwonił na numer alarmowy. - informuje Agnieszka Leszek z tomaszowskiej policji. - Na miejsce przyjechał patrol policji. Mundurowi zastali pod wskazanym adresem 28 i 30 latka, przy których zabezpieczyli biały proszek. Wkrótce zatrzymany został także 21 latek, który dostarczył dopalacze znajomym. W trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania mundurowi zabezpieczyli 24 działki marihuany, które były ukryte były w słoiku w szafce.

28-latek, który zakupił nielegalne substancje oraz 21-latek, który mu je sprzedał, usłyszą zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomani. Dla obu nie jest to pierwszy raz kiedy złamali prawo.

3 komentarzy

 • aaa
  aaa piątek, 05 marzec 2021 18:25 Link do komentarza

  Konfident je.... to nie miał odwagi powiedzieć, że nie chce.

 • co za idioci
  co za idioci piątek, 05 marzec 2021 19:02 Link do komentarza

  powinnie sie cieszyc ze być może uratował im zycie, alkohol z dopalaczami to raczej głupie połączenie

 • xxl
  xxl sobota, 06 marzec 2021 10:44 Link do komentarza

  aaa; a ty konfidencie ile wczorfaj wyjarałes...bardzo dobrze zrobił

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us