Reklama
Reklama

Bimbrownik znęcał się nad żoną

foto: Policja foto: Policja

Policjanci z Krasnobrodu zatrzymali 56-latka podejrzanego o znęcanie się nad żoną. Mundurowi podczas zatrzymani ujawnili nielegalną produkcje alkoholu. Funkcjonariusze zabezpieczyli dwa 120 litrowe pojemniki z tzw. „zacierem”, drewniane beczki wypełnione gotowym już bimbrem oraz urządzenia do produkcji alkoholu.

- W miniony weekend do policjantów przyszła 53-letnia mieszkanka gminy Adamów i poprosiła o pomoc. Powiedziała, że jej mąż będąc po alkoholu awanturuje się, wyzywa ją, poniża, krytykuje i wygania z domu. W czasie awantur dochodziło też do szarpania pokrzywdzonej i bicia po całym ciele. Po jednej z takich awantur w obawie o swoje życie o zachowaniu męża postanowiła powiadomić policjantów - informuje Dorota Krukowska – Bubiło z zamojskiej policji. - Policjanci z Krasnobrodu natychmiast pojechali do domu agresora. 56-latek z gminy Adamów podejrzany o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad osobą najbliższą trafił do policyjnego aresztu. W czasie zatrzymywania mężczyzny w należących do niego pomieszczeniach gospodarczych policjanci odnaleźli również aparaturę do domowej produkcji alkoholu, dwa 120 litrowe pojemniki z „zacierem” oraz dwie 10 litrowe drewniane beczki z gotowym już bimbrem. Nielegalny alkohol i akcesoria do jego produkcji zostały zabezpieczone. - wylicza rzeczniczka.

Dzisiaj 56-latek usłyszał dwa prokuratorskie zarzuty – znęcania się psychicznego i fizycznego nad osobą najbliższą oraz wytwarzania alkoholu etylowego bez wymaganego wpisu do rejestru producentów. Prokurator przychylił się do wniosku policjantów z Krasnobrodu i zdecydował o policyjnym dozorze wobec 56-latka, nałożył na podejrzanego także zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej oraz nakaz opuszczenia domu, w którym wspólnie mieszkali.

1 komentarz

  • ciekawy
    ciekawy środa, 03 marzec 2021 19:02 Link do komentarza

    przeszkadzała mu w rozwijaniu swoich pasji (bimbrownictwa)?

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us