Logo
Wydrukuj tę stronę

Tragiczne zdarzenia w Skierbieszowie. Zginął 21-latek, 16-latka jest w ciężkim stanie

Volkswagen Polo zjechał na lewą stronę drogi, a następnie uderzył w drzewo, foto: Policja Volkswagen Polo zjechał na lewą stronę drogi, a następnie uderzył w drzewo, foto: Policja

Do tragicznego wypadku doszło na ulicy Cmentarnej w Skierbieszowie. 21-latek kierujący volkswagenem zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu, pasażerowie trafili do szpitala. Na ul. Rynek 20-latka kierująca toyotą zjechała z drogi i wjechała w pieszych. Poszkodowana 16-latka jest w ciężkim stanie.

Do pierwszego wypadku doszło w sobotę około godz. 19:00 na ul. Cmentarnej w Skierbieszowie.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Volkswagen Polo najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania prędkości do warunków na drodze, na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem zjechał na lewą stronę drogi, a następnie uderzył w drzewo. Na miejscu zginął 21-letni kierowca, mieszkaniec gm. Sitno. Trójka pasażerów w wieku 16-17 lat z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do kolejnego zdarzenia doszło kilka godzin później, w nocy tuż przed godziną 1:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 20-letnia mieszkanka gm. Zamość, kierując pojazdem marki Toyota, przewożąc czworo pasażerów zjechała z drogi i wjechała w trójkę pieszych poruszających się chodnikiem. Piesi w wieku od 16 do 24 lat z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Stan 16-latki lekarze ocenili jako ciężki.

Na miejscu w rozmowie z kierującą pojazdem, mundurowi ustalili, że poruszała się pojazdem mając zaparowaną przednią szybę co utrudniało jej widoczność. Kobieta była trzeźwa. Jak ustalono uprawnienia do kierowania 20-latka nabyła niecały miesiąc temu. Zostały jej one zatrzymane.

Przypomnijmy, że w Skierbieszowie od piątku trwa Jarmark Kiliana.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl