Reklama

Groźny wypadek na krajowej 17-stce

foto: Policja foto: Policja

Do groźnego wypadku doszło wczoraj na krajowej siedemnastce. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierowca dostawczego renault nie dostosował prędkości do panujących warunków i uderzył na tył Iveco. 29 – letni kierowca renault po uwolnieniu z zakleszczonego pojazdu został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 9:00 w miejscowości Łopiennik Podleśny na krajowej siedemnastce.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem dostawczym marki Renault jadący w kierunku Krasnegostawu nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w tył dostawczego Iveco. Kierowca Iveco wcześniej zatrzymał pojazd z uwagi na trwające utrudnienia w ruchu.

W wyniku zderzenia pojazdów, 29 – letni kierowca renault został zakleszczony w samochodzie. Mężczyzna obrażeniami ciała został przetransportowany na oddział ratunkowy szpitala. 27 – letni kierowca Iveco wraz z pasażerką pojazdu nie odnieśli żadnych obrażeń.

Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us