Reklama
Reklama

Hrubieszów: Nieletni zniszczyli krzesełka na stadionie

foto: Policja foto: Policja

Hrubieszowscy policjanci ustalili sprawców zniszczenia krzesełek na trybunach stadionu Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. To nieletni w wieku 14 i 15 lat. Połamali 18 plastikowych krzesełek.

- Pod koniec grudnia ub.r. hrubieszowscy policjanci zostali powiadomieni o zniszczeniu mienia na stadionie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wandale pod osłoną nocy kopiąc w siedziska dokonali połamania i dewastacji 18 plastykowych krzesełek, powodując straty blisko 2 tys. złotych. Hrubieszowscy policjanci ustalili, że czynu tego dokonało 4 nastoletnich mieszkańców miasta w wieku 14 i 15 lat. Nastolatkowie przyznali się do zniszczenia mienia. Swoje zachowanie tłumaczyli bezmyślnością i młodzieńczą głupotą - informuje Jarosław Karkuszewski z hrubieszowskiej policji.

Teraz wszyscy za swój czyn odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym. 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us