Zderzenie dwóch ciężarówek

foto: Policja foto: Policja

Do zderzenia dwóch ciężarówek doszło wczoraj w miejscowości Borów (pow. krasnostawski). Kierujący Manem próbował skręcić w momencie, gdy wyprzedzał go Daf. Na szczęście kierujący pojazdami nie doznali żadnych obrażeń.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed południem.

-Wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazują na to, że 39 – latek z Zamościa kierujący samochodem marki Man nie upewnił się co do możliwości wykonania manewru i podjął manewr skrętu w lewo w momencie, kiedy wyprzedzał go pojazd marki Daf. Ciężarówką kierował 68 – letni mieszkaniec gminy Radecznica. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Ze względu na uszkodzenia w pojazdach mundurowi zatrzymali im dowody rejestracyjne - informuje Jolanta Babicz z krasnostawskiej policji.

Teraz policjanci wyjaśniają szczegółowy przebieg kolizji. Apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us