Pobili znajomego i wybili szyby w jego domu

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Tomaszowscy policjanci ustalili sprawców pobicia i uszkodzenia mienia. To czterech kolegów w wieku od 19 do 24 lat. Po tym, jak pobili znajomego podjechali pod jego dom i wybili szyby w oknach.

- W sobotę na komendę w Tomaszowie Lubelskim zgłosił się młody mężczyzna, który zgłosił, że w nocy pod jednym z klubów w Tomaszowie został pobity. Pokrzywdzony to 24 letni mieszkaniec Tomaszowa. Operacyjni bardzo szybko ustalili, kto brał udział w pobiciu. Mężczyźni zostali przewiezieni do komendy w celu ich przesłuchania. Jak się okazało zaraz po tym jak wszczęli bójkę pod klubem, wsiedli do samochodu i pojechali pod dom pobitego i jeden z nich wybił szyby w oknach domu. Do wybicia szyb przyznał się 20-latek, mieszkaniec Tomaszowa. Jak powiedział policjantom nie wie dlaczego to zrobił - informuje Agnieszka Leszek z tomaszowskiej policji.

Śledczy ustalają jaki udział w pobiciu mieli poszczególni mężczyźni.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us