Logo
Wydrukuj tę stronę

Dachowanie z promilami

foto: Policja foto: Policja

Kierująca volkswagenem 41-latka straciła panowanie nad kierownicą i dachowała na pobliskim polu. Pojazdem podróżowały dwie kobiety, obie miały po 2 promile w organizmie. Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Chorupnik w powiecie krasnostawskim.

- Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, samochodem osobowym marki Volkswagen golf prawdopodobnie kierowała 41 – latka z gminy Żółkiewka, która nie dostosowała prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i dachowała na pobliskim polu. Jak wykazało badanie policyjnym alkomatem kobieta miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Wraz z nią pojazdem podróżowała 51 – letnia mieszkanka gminy Żółkiewka. Kobieta także była nietrzeźwa, miała niespełna 2 promile alkoholu w organizmie - informuje Jolanta Babicz z krasnostawskiej jednostki policji.

Kobietom na szczęście nic się nie stało. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduję karę pozbawienia wolności do lat 2.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl