Reklama

20-latkowie z marihuaną

20-latek odpowie za udzielanie marihuany i uprawę konopi, foto: Policja 20-latek odpowie za udzielanie marihuany i uprawę konopi, foto: Policja

Policjanci zatrzymali dwóch 20-latków, którzy na widok policyjnego radiowozu wyrzucili pakiet z suszem marihuany. Obaj już usłyszeli zarzuty. Jeden z nich odpowie za posiadanie środków odurzających. Jego znajomy za udzielanie marihuany i uprawę konopi.

Młodzieńcy siedzieli na przystanku w m. Topólcza. Jak informuje policja, jeden z nich na widok radiowozu odrzucił papierowy zwitek. Jak się okazało zawierał on niewielkie ilości środka odurzającego w postaci marihuany. Drugi podobny zwitek papieru z suszem narkotycznej rośliny policjanci ujawnili przy oknie przystanku. Obaj młodzieńcy - rówieśnicy w wieku 20-lat, mieszkańcy Szczebrzeszyna pod zarzutem naruszenia przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii trafili do policyjnego aresztu.

Policjanci ustalili, że znaleziona na przystanku marihuana należała do jednego z nich. Młodzieniec już usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Jego kolega również usłyszał zarzuty. Udzielania za pieniądze narkotyku koledze i uprawy konopi. Jak się bowiem okazało młodzieniec w lesie w Szczebrzeszynie uprawiał krzewy narkotycznej rośliny. Nielegalna uprawa została zlikwidowana.

Wkrótce obaj młodzieńcy za popełnione czyny odpowiedzą przed Sądem. Wobec 20-latka, który uprawiał konopie i udzielał narkotyków prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Do czasu rozprawy 20-latek raz w tygodniu meldować się musi w Komisariacie Policji w Szczebrzeszynie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us