Reklama

Trzy auta zderzyły się w Żółkiewce

foto: Policja foto: Policja

Zderzenie trzech samochodów osobowych. Dwie osoby trafiły do szpitala. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że jeden z kierowców nie zastosował się do znaku "STOP".

Do zdarzenia doszło w piątek, na ul. Hetmana Żółkiewskiego w Żółkiewce.

Jak wstępnie ustalili policjanci, 71–latek ze Świdnika kierujący samochodem marki Opel nie zastosował się do znaku drogowego "STOP" i wjechał na skrzyżowanie nie ustępując pierwszeństwa przejazdu dla 40-latce z gminy Żółkiewka, która kierowała Audi. Jej pojazd z kolei uderzył w samochód marki Renault stojący na skrzyżowaniu, kierowany przez 28–latkę z tej samej gminy.

Dwie kobiety kierujące pojazdami trafiły do szpitala. Na szczęście po badaniach okazało się, że nie doznały poważnych obrażeń ciała. Jak ustalili policjanci, wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Kierowca Opla będzie odpowiadał za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us