Reklama

Tomaszów Lubelski: Kierujący karawanem potrącił pieszą [WIDEO]

foto: Policja foto: Policja

Wyglądało bardzo groźnie. Kierujący karawanem potrącił 57-latkę na przejściu dla pieszych. Kobieta została przewieziona karetką do szpitala gdzie została na obserwacji. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez monitoring.

Do wypadku doszło we wtorek około godz. 13:40 na ulicy Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim.

Jak informuje policja, 57-letnia mieszkanka gm. Ulhówek prawidłowo weszła na pasy, ale na drugą połowę jezdni wyszła zza samochodu, wprost pod koła nadjeżdżającego karawanu. Kierujący mercedesem 33-letni ob. Ukrainy nie zauważył kobiety. Doszło do potrącenia. Piesza została przewieziona karetką do szpitala gdzie została na obserwacji.

33-latkowi zostało zatrzymane prawo jazdy na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, mężczyzna był trzeźwy. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Publikujemy je poniżej.

Media

2 komentarzy

  • wina obojga uczestników
    wina obojga uczestników czwartek, 27 sierpień 2020 18:23 Link do komentarza

    Przecież ta kobieta celowo przyśpieszyła widząc że nadjeżdża karawan. Wystarczy, żeby się zatrzymała, albo zwolniła, to do wypadku zapewne by nie doszło.

  • M.
    M. piątek, 28 sierpień 2020 09:15 Link do komentarza

    Przeszła mu przed maską, a potrącił ją jak już przeszła prawym bokiem. Jak mógł jej nie zauważyć. Ob. Ukrainy niedowidzi? Niech sobie okulary kupi..

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us