Reklama

Zgłosił, że ciężarówka blokuje mu przejazd. Był nietrzeźwy

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Policjanci z krasnostawskiej komendy zatrzymali 65 – latka podejrzewanego o kierowanie samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna zgłosił, że na jednej z ulic miasta pojazd ciężarowy utrudnia mu przejazd. W trakcie wykonywanych czynności mundurowi wyczuli od mężczyzny woń alkoholu. Po badaniu alkomatem okazało się, że zgłaszający miał prawie promil alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło wczoraj późnym popołudniem na jednej z ulic Krasnegostawu. Zgłaszający poinformował, że pojazd ciężarowy, który czeka na załadunek zboża, blokuje mu przejazd. Mundurowi na miejscu zdarzenia podczas wykonywanych czynności wyczuli od zgłaszającego alkohol. Jak się okazało, 65 – latek z Krasnegostawu, który kierował mazdą, miał prawie promil alkoholu w organizmie. Mężczyźnie pobrano także krew do dalszych badań.

Teraz będzie tłumaczył się przed Sądem. Za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości zgodnie z kodeksem karnym grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us