Reklama

Na „podwójnym gazie” i na zakazie

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Nawet 5 lat pozbawienia wolności i bardzo wysoka grzywna grozi 33-latkowi z Biłgoraja, który w stanie nietrzeźwości kierował samochodem. Jakby tego było mało okazało się, że mężczyzna posiada czynne zakazy prowadzenia pojazdów wydane przez sąd w Biłgoraju i Tomaszowie Lubelskim.

Wczoraj około godziny 16:00 na ul. Włosiankarskiej w Biłgoraju policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem m-ki Saab. Za kierownicą siedział 33-letni mieszkaniec Biłgoraja. Przeprowadzone przez policjantów badanie na zawartość alkoholu wykazało, że kierowca ma w organizmie ponad 0,5 promila alkoholu.

Dalsza kontrola wykazała, że 33-latek nie posiada uprawnień do kierowania, ale posiada czynne zakazy prowadzenia pojazdów wydane przez sąd w Biłgoraju i Tomaszowie Lubelskim. Policjanci uniemożliwili nietrzeźwemu kierowcy dalsze kierowanie samochodem i sporządzili dokumentację, która zostanie przekazana do sądu.

33-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów oraz bardzo wysoka grzywna.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us