Reklama

Hrubieszów: Skuteczny rentgen

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej i Straży Granicznej z Hrubieszowa udaremnili przemyt nielegalnych wyrobów tytoniowych. W pociągu towarowym ujawniono ponad 2,6 tys. paczek papierosów o wartości rynkowej ok. 37 tys. zł.

18 lipca 2020 funkcjonariusze Oddziału Celnego w Hrubieszowie wraz z funkcjonariuszami Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z Hrubieszowa poddali kontroli pociąg towarowy jadący z Ukrainy do Polski. Skład przewoził rudę żelaza. Do przeprowadzenia szczegółowej kontroli jednego z kilkudziesięciu wagonów skłonił funkcjonariuszy obraz uzyskany w wyniku przeskanowania pociągu urządzeniem RTG. I tym razem rentgen okazał się nieomylny. W wagonie, pod warstwą rudy żelaza, funkcjonariusze ujawnili ponad 2,6 tys. papierosów bez polskich znaków akcyzy.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us