Logo
Wydrukuj tę stronę

Prawie 300 gramów marihuany

foto: Policja foto: Policja

Od początku tego tygodnia krasnostawscy kryminalni zabezpieczyli łącznie prawie 300 gramów marihuany, kilka sztuk sadzonek marihuany i 8,5 grama amfetaminy. Zatrzymano 6 mężczyzn, najmłodszy - 17-latek z został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

Krasnostawscy kryminalni podczas realizacji czynności operacyjnych na podstawie własnych ustaleń doprowadzili do zatrzymania 6 osób związanych z przestępczością narkotykową. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie prawie 300 gramów marihuany, kilka sztuk sadzonek marihuany oraz 8,5 grama amfetaminy.

Najmłodszy z zatrzymanych miał 17-lat. Na podstawie zebranego materiału dowodowego, na wniosek policjantów oraz prokuratora, Sąd Rejonowy w Krasnymstawie zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl