Logo
Wydrukuj tę stronę

Wypadek 17-latka na motorowerze

foto: Policja foto: Policja

17-latek przewrócił się na motorowerze. Młodzieniec z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Jak informuje policja, najprawdopodobniej w czasie wypadku był nietrzeźwy.

- Wczoraj w godzinach popołudniowych mieszkaniec gminy Szczebrzeszyn jadąc drogą gminną biegnącą pomiędzy miejscowościami Kawęczyn – Brody Małe na jezdni zobaczył przewrócony motorower marki Inca i leżącego na poboczu młodego mężczyznę. Zatrzymał się i widząc, że mężczyzna potrzebuje pomocy natychmiast powiadomił służby ratunkowe. Po chwili na miejsce zdarzenia przyjechała załoga karetki pogotowia i przewiozła poszkodowanego do szpitala - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Policjanci ustalili, że kierującym motorowerem był 17-latek z gm. Zwierzyniec. Najprawdopodobniej podróżował sam i w pewnej chwili stracił panowanie nad jednośladem doprowadzając do przewrócenia pojazdu. Nie posiadał żadnych uprawnień do kierowania pojazdami. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 17-latek przed zdarzeniem spożywał alkohol. Jednak dokładne stężenie alkoholu w jego organizmie wykaże badanie krwi.

Policjanci wyjaśniają szczegóły wypadku i apelują o ostrożność oraz trzeźwość za kierownicą.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl