Biłgoraj: Pijani "opiekowali się" dziećmi, zalali sąsiadowi mieszkanie

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

"Opiekowali” się dziećmi w wieku 1 roku i 2,5 lat. Matka dzieci miała w organizmie ponad promil alkoholu, a ojciec prawie 2,5 promila. Zdarzenie wyszło na jaw, kiedy pijani rodzice zalali sąsiadowi mieszkanie.

Dyżurny biłgorajskiej komendy wczoraj po godzinie 22:00 otrzymał zgłoszenie o tym, że z mieszkania na jednym z osiedli bloków mieszkalnych w Biłgoraju słychać płacz dzieci a woda zalewa mieszkanie na niższym piętrze.

Policjanci na miejscu zastali 38 letnią kobietę, 33 letniego mężczyznę oraz dwoje dzieci w wieku 2,5 lat i 1 roku. Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że rodzice byli nietrzeźwi, kobieta miała w organizmie ponad 1 promil alkoholu a mężczyzna prawie 2,5 promila. Ponadto rodzice dzieci zalali mieszkanie znajdujące się poniżej tłumacząc, że nie zauważyli cieknącej wody.

Dzieci trafiły pod opiekę dalszej rodziny. Policjanci będą teraz ustalać czy swoim zachowaniem narazili dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia bądź zdrowia. O sprawie został poinformowany Sąd ds. Rodziny i Nieletnich.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us