Logo
Wydrukuj tę stronę

Okradziono złodzieja

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

O wyjątkowym pechu może mówić 22-latek, który z jednego z miejscowych marketów ukradł warte około 800 zł. elektronarzędzia. Ukryty w budynku gospodarczym łup kilka dni później został mu skradziony. Ojciec 22-latka, nieświadomy pochodzenia narzędzi, o zaistniałej kradzieży powiadomił policję.

Do zdarzenia doszło na terenie Hrubieszowa. W jednym z miejscowych marketów skradziono elektronarzędzia o łącznej wartości blisko 800 zł. Zginęła między innymi szlifierka kątowa i wkrętarka.

Jak ustalili hrubieszowscy policjanci, kradzieży dokonał 22-letni mieszkaniec miasta. Sprawa wyszła na jaw po tym, jak na policję przyszedł ojciec 22-latka, który chciał zgłosić kradzież elektronarzędzi z budynku gospodarczego. Jak się okazało, złodziej skradł te same elektronarzędzia, które 22-latek ukradł z marketu. Nieświadomy pochodzenia narzędzi właściciel posesji nie wiedział, że kilka dni temu, jego syn ukradł je ze sklepowych półek.

Zatrzymany przez policjantów 22-latek tłumaczył mundurowym, że narzędzia były mu potrzebne w domu, żeby czasem coś przyciąć i wkręcić. Teraz młody mężczyzna będzie musiał liczyć się z odpowiedzialnością karną za kradzież, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci w dalszym ciągu poszukują drugiego sprawcy kradzieży.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl