Logo
Wydrukuj tę stronę

Miał prawie 2,5 promila alkoholu. Wjechał do rowu

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Prawie 2,5 promila alkoholu miał w organizmie 25-latek, który wjechał motorowerem do przydrożnego rowu. Mężczyzna ma czynny zakaz prowadzenia pojazdów wszystkich kategorii, a na dodatek jechał nieubezpieczonym i niedopuszczonym do ruchu pojazdem.

Do zdarzenia doszło minionej nocy, około godziny 23:00 w okolicach miejscowości Zamch w powiecie biłgorajskim.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 25 letni mieszkaniec gm. Cieszanów jadąc motorowerem m-ki Yamasaki z nieustalonych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna nie ucierpiał w zdarzeniu. Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że był nietrzeźwy. Miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu.

Ponadto po sprawdzeniu okazało się, że rok wcześniej policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny jego pojazdu z powodu braku aktualnych badań technicznych. Motorower nie posiadał również obowiązkowego ubezpieczenia OC, a kierujący kasku ochronnego.

Teraz 25 latek stanie przed sądem, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności oraz bardzo wysoka grzywna.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl