Logo
Wydrukuj tę stronę

Krasnobród: Motocyklista zderzył się z Volkswagenem

foto: Policja foto: Policja

23-letni motocyklista trafił do szpitala po tym, jak jego Suzuki w czasie wyprzedzania zderzyło się z Volkswagenem. Do zdarzenia doszło w Krasnobrodzie na ul. 3 Maja.

- Wczoraj ok. godziny 18:30 dyżurny zamojskiej policji otrzymał zgłoszenie o zderzeniu motocyklisty z osobowym volkswagenem. Na miejscu wypadku policjanci wstępnie ustalili, że kierujący motocyklem m. Suzuki, 23-latek z gminy Krasnobród na prostym odcinku drogi podczas wyprzedzania zderzył się z volkswagenem, którym kierował 19-latek z Tomaszowa Lubelskiego. Kierowca osobówki w czasie zderzenia skręcał w lewo. Motocyklista po uderzeniu w volkswagena wypadł poza drogę na pobocze natomiast jego jednoślad kilkakrotnie przekoziołkował i upadł na trawę ok. 60 metrów od zderzenia - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

Szczegółowy przebieg wypadku ustalają policjanci i apelują o rozwagę na drodze.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl