Krasnobród: Motocyklista zderzył się z Volkswagenem

foto: Policja foto: Policja

23-letni motocyklista trafił do szpitala po tym, jak jego Suzuki w czasie wyprzedzania zderzyło się z Volkswagenem. Do zdarzenia doszło w Krasnobrodzie na ul. 3 Maja.

- Wczoraj ok. godziny 18:30 dyżurny zamojskiej policji otrzymał zgłoszenie o zderzeniu motocyklisty z osobowym volkswagenem. Na miejscu wypadku policjanci wstępnie ustalili, że kierujący motocyklem m. Suzuki, 23-latek z gminy Krasnobród na prostym odcinku drogi podczas wyprzedzania zderzył się z volkswagenem, którym kierował 19-latek z Tomaszowa Lubelskiego. Kierowca osobówki w czasie zderzenia skręcał w lewo. Motocyklista po uderzeniu w volkswagena wypadł poza drogę na pobocze natomiast jego jednoślad kilkakrotnie przekoziołkował i upadł na trawę ok. 60 metrów od zderzenia - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

Szczegółowy przebieg wypadku ustalają policjanci i apelują o rozwagę na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us