Logo
Wydrukuj tę stronę

Ukradł artykuły chemiczne. Przewrócił ekspedientkę i uciekł ze sklepu

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Nawet 10 lat pozbawienia wolności grozi 28 letniemu mieszkańcowi pow. biłgorajskiego, który wczoraj w jednym z marketów na terenie miasta ukradł artykuły chemiczne i przewrócił ekspedientkę, która chciała go zatrzymać. Mężczyzna już po około 30 minutach od zdarzenia był w rękach policjantów.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 17:00 w jednym z marketów przy ul. Kościuszki w Biłgoraju.

Jak wstępnie ustalili policjanci, młody mężczyzna po wejściu do sklepu zabrał kilka artykułów chemicznych a następnie nie płacąc chciał wyjść ze sklepu. Próbowała go powstrzymać jedna z ekspedientek, którą mężczyzna popchnął przewracając kobietę na ziemię po czym uciekł ze sklepu. Policjanci zatrzymali go po około 30 minutach. To 28 letni mieszkaniec pow. biłgorajskiego.

Mężczyzna jak wykazało przeprowadzone przez policjantów badanie był nietrzeźwy. Miał w organizmie ponad promil alkoholu. 28 latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie gdzie po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl