Logo
Wydrukuj tę stronę

Potrącenie pieszego. 23-latek był pijany

foto: Policja foto: Policja

23-latek idąc drogą krajową nr 17 został potrącony przez kierującego BMW. Pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Jak informuje policja, pieszy nie posiadał odblasku a w organizmie miał prawie 1,5 promila alkoholu.

- Dzisiejszej nocy tuż przed północą dyżurny zamojskiej policji otrzymał informację, że na DK nr 17 w miejscowości Wólka Łabuńska doszło do potrącenia pieszego. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący BMW, 21-letni mieszkaniec gminy Krynice, jechał w kierunku Tomaszowa Lubelskiego. Przed jego pojazd z prawej strony wtargnął pieszy. Kierujący próbował hamować jednak nie udało się mu uniknąć potrącenia mężczyzny - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Pieszy, 23-latek z gminy Nielisz z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policyjne badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Kierowca BMW był trzeźwy. Okazało się, że pieszy był kompletnie niewidoczny, nie posiadał elementów odblaskowych, a do wypadku doszło na nieoświetlonym odcinku drogi poza obszarem zabudowanym.

Szczegóły wypadku wyjaśniają policjanci i przypominają o obowiązku noszenia odblasków.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl