Reklama

Szczęśliwy finał nocnych poszukiwań

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Kilkudziesięciu policjantów wraz ze strażakami prowadziło poszukiwania 80-letniej mieszkanki Krasnegostawu. Kobieta wczoraj wieczorem niepostrzeżenie wyszła z domu udając się w nieznanym kierunku. Z racji tego, że starsza pani cierpi na zaniki pamięci, istniała obawa o jej zdrowie i życie. Na szczęście policjanci odnaleźli ją w nocy na jednej z ulic miasta. Całą i zdrową przekazali członkom rodziny.

Zgłoszenie o zaginięciu 80-latki dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał wczoraj około godz. 21.30.

Starsza pani niepostrzeżenie opuściła miejsce zamieszkania udając się w nieznanym kierunku. Z przekazanych informacji wynikało też, że 80-latka nie jest zdolna do samodzielnej egzystencji i cierpi na zaniki pamięci. Policjanci natychmiast przystąpili do poszukiwań. Ponieważ istniała realna obawa i zdrowie i życie starszej pani, w krasnostawskiej komendzie ogłoszono alarm.

Kilkudziesięciu krasnostawskich policjantów wraz ze strażakami z PSP i OSP nocą przeczesywało całe miasto Krasnystaw i okolice. Zaangażowano do działań również przewodnika z psem tropiącym, a także wykorzystano kamerę termowizyjną.

Kilka godzin później policjanci zauważyli zaginioną na jednej z ulic miasta. Na szczęście nie potrzebowała pomocy medycznej. O jej odnalezieniu została poinformowana jej rodzina. 80-latka cała i zdrowia wróciła do domu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us