Logo
Wydrukuj tę stronę

Tragiczny wypadek w Krasnymstawie. Zginął motocyklista

foto: Policja foto: Policja

Kierujący Audi podczas skręcania zderzył się z jadącym z przeciwka motocyklistą. 28-letni motocyklista w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Niestety pomimo wysiłków lekarzy, jego życia nie udało się uratować. Do szpitala trafiła także pasażerka Audi.

Do tego zdarzenia doszło w piątek przed godziną 17:00 na ul. Lwowskiej w Krasnymstawie.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19–latek kierujący samochodem osobowym marki Audi podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z przeciwka 28–letniemu motocykliście. Mężczyzna w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Niestety pomimo wysiłków lekarzy, jego życia nie udało się uratować.

Policjanci ustalili, że kierujący audi 19-latek był trzeźwy. Jechał z trójką pasażerów w wieku od 15 do 18 lat. Do szpitala wskutek odniesionych obrażeń trafiła także pasażerka auta.

Policjanci pod nadzorem prokuratury będą wyjaśniać szczegóły tego tragicznego wypadku. Mundurowi apelują do kierowców o wyobraźnię i zachowanie rozwagi oraz szczególnej ostrożności na drodze.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl