Logo
Wydrukuj tę stronę

Pani komendant w Hrubieszowie

foto: Policja foto: Policja

Mł. insp. Wioletcie Pawluk powierzono pełnienie obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Hrubieszowie. Pani komendant szefowała dotychczas jednostką policji w Krasnymstawie.

Wczoraj w komendzie policji w Hrubieszowie odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której powitano nową szefową.

Mł. insp. Wioletta Pawluk obejmując stanowisko podkreśliła, iż jest to dla niej zaszczyt i wyzwanie. Deklarowała, że dołoży wszelkich starań, by zachować wysoki poziom pracy jednostki, a co za tym idzie bezpieczeństwa wśród lokalnej społeczności.

Wioletta Pawluk służbę w policji pełni od 1998 roku. Przez większość tego okresu związana była głównie ze służbą kryminalną w Komendzie Miejskiej Policji w Chełmie. Od czerwca 2012 roku do grudnia 2016 roku była Naczelnikiem Prewencji tej komendy. Następnie awansowała na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji we Włodawie. Z dniem 1 czerwca 2018 r. została mianowana na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Krasnymstawie. Od wczoraj pełni obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Hrubieszowie.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl