Pani komendant w Hrubieszowie

foto: Policja foto: Policja

Mł. insp. Wioletcie Pawluk powierzono pełnienie obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Hrubieszowie. Pani komendant szefowała dotychczas jednostką policji w Krasnymstawie.

Wczoraj w komendzie policji w Hrubieszowie odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której powitano nową szefową.

Mł. insp. Wioletta Pawluk obejmując stanowisko podkreśliła, iż jest to dla niej zaszczyt i wyzwanie. Deklarowała, że dołoży wszelkich starań, by zachować wysoki poziom pracy jednostki, a co za tym idzie bezpieczeństwa wśród lokalnej społeczności.

Wioletta Pawluk służbę w policji pełni od 1998 roku. Przez większość tego okresu związana była głównie ze służbą kryminalną w Komendzie Miejskiej Policji w Chełmie. Od czerwca 2012 roku do grudnia 2016 roku była Naczelnikiem Prewencji tej komendy. Następnie awansowała na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji we Włodawie. Z dniem 1 czerwca 2018 r. została mianowana na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Krasnymstawie. Od wczoraj pełni obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Hrubieszowie.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us