Reklama

Awaryjne lądowanie w polu

foto: Policja foto: Policja

Pilot szybowca w wyniku utraty siły nośnej wylądował w polu uszkadzając szybowiec. Na szczęście pilotowi nic się nie stało. Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 18:30 w m. Gromada, w powiecie biłgorajskim.

Dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał informację o lądowaniu szybowca w polu. Na miejscu policjanci, zastali 22 letniego mieszkańca gminy Sokółka. W rozmowie z mężczyzną ustalili wstępnie, że odbywał on lot na trasie Stalowa Wola – Zamość, w pewnym momencie jego szybowiec utracił nośność i mężczyzna musiał awaryjnie lądować w polu. Na szczęście 22 latek nie odniósł obrażeń, uszkodzeniu uległ tylko szybowiec.

O zdarzeniu poinformowana została Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych. Obecnie trwa ustalanie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us