Logo
Wydrukuj tę stronę

Tragiczny wypadek w Adamowie. Zginął rowerzysta

foto: Policja foto: Policja

Tragiczny wypadek wydarzył się w piątek w Adamowie. Śmierć na miejscu poniósł 60-letni rowerzysta. Jak informuje policja, 18-latek kierujący osobówką najprawdopodobniej jechał za szybko.

Do śmiertelnego potrącenia rowerzysty doszło w piątek około godziny 16:30 w miejscowości Adamów.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że pojazd marki Volkswagen i rowerzysta jechali w tym samym kierunku, drogą gminną w stronę Bliżowa. Kierujący volkswagenem, 18-letni mieszkaniec gminy Adamów, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków na drodze, wpadł w poślizg i zderzył się z jadącym przed nim rowerzystą. Następnie samochód dachował i wypadł z jezdni do przydrożnego rowu - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

W wyniku odniesionych obrażeń kierujący jednośladem - 60-letni mieszkaniec gm. Adamów, zginął na miejscu.

Kierowca osobówki był trzeźwy. Policjanci zatrzymali 18-latkowi uprawnienia do kierowania pojazdami, które zdobył zaledwie kilka miesięcy temu. Prowadzone postępowanie wyjaśni przyczyny oraz okoliczności wypadku.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl