Logo
Wydrukuj tę stronę

Cysterna wypadła z drogi

foto: Policja foto: Policja

Policjanci pracują na miejscu zdarzenia w miejscowości Chorupnik gm. Gorzków, gdzie cysterna marki Volvo wypadła z drogi. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

Policjanci z krasnostawskiej komendy pracują na miejscu zdarzenia drogowego w miejscowości Chorupnik gm. Gorzków, gdzie na drodze wojewódzkiej nr 842 cysterna przewożąca płynny asfalt wypadła z drogi i przewróciła się. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze 52–latek z województwa podkarpackiego kierujący pojazdem ciężarowym z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn stracił panowanie nad ciężarówką i wpadł do rowu. Na szczęście nic mu się nie stało.

Ruch w miejscu zdarzenia cały czas odbywa się wahadłowo. Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na tym odcinku, a także o cierpliwość.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl