Logo
Wydrukuj tę stronę

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 17. Dwie osoby zginęły na miejscu

foto: Policja foto: Policja

W czwartek doszło do śmiertelnego wypadku drogowego z udziałem dwóch osobówek i ciężarówki. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Audi na łuku jezdni zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z tirem. Dwie osoby poniosły śmierć na miejscu.

Do wypadku doszło w czwartek tuż przed godz. 16:00, na drodze krajowej nr 17 pomiędzy Bełżcem a Lubyczą Królewską.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Audi na łuku jezdni zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym. Kierowca tira chcąc uniknąć zderzenia zjechał do rowu, gdzie przewrócił się na bok. W Audi uderzył jeszcze jadący z tyłu samochód marki Peugeot.

W wyniku zdarzenia dwie osoby z Audi poniosły śmierć na miejscu. Z kolei do szpitala na badania został przewieziony kierowca tira. Osobom podróżującym Peugeotem nic poważnego się nie stało.

Policjanci pod nadzorem prokuratura wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl