Logo
Wydrukuj tę stronę

Łabunie: Kierowca skutera zahamował zbyt gwałtownie, wywrócił się

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Kierowca skutera trafił do szpitala, po tym jak na skrzyżowaniu zbyt gwałtownie zahamował i przewrócił pojazd. Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 19:00 w Łabuniach.

- Policjanci z Łabuń patrolując ulice miejscowości na skrzyżowaniu ul. Zamojskiej z ul. Lipską zauważyli leżącego na jezdni mężczyznę, a obok niego przewrócony motorower marki Romet. Podczas rozmowy z mężczyzną, 33-letnim mieszkańcem gminy Łabunie, dowiedzieli się, że kierował skuterem i kiedy zbliżał się do skrzyżowania na mokrej nawierzchni zbyt gwałtownie zahamował, co spowodowało, że jednoślad przewrócił się na jezdnię. Wezwana na miejsce załoga karetki pogotowia przewiozła 33-latka do szpitala. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Policjanci apelują o rozwagę oraz przemyślane decyzje na drodze.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl