Logo
Wydrukuj tę stronę

Bez prawa jazdy, z promilami i pożyczonym autem jechał do dziewczyny

foto: Policja foto: Policja

24-letni kierowca Volkswagena miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Najpierw wjechał w ogrodzenie miejscowej posesji i próbował uciec. Zatrzymali go świadkowie zdarzenia. Tłumaczył, że śpieszy się na spotkanie z dziewczyną.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 17:00 na terenie gminy Mircze.

Kierowca Volkswagena wjechał w ogrodzenie jednej z miejscowych posesji po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Na miejsce pojechali policjanci z Posterunku Policji w Dołhobyczowie. Jak się okazało świadkowie tego zdarzenia podejrzewali, że mężczyzna może znajdować się pod działaniem alkoholu, ruszyli więc za nim. Zatrzymali go przy pobliskim stawie, a następnie przekazali w ręce mundurowych.

Kierowca auta to 24-letni mieszkaniec gminy Mircze. Okazało się, że ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Jak ustalono auto pożyczył od znajomego, któremu tłumaczył, że musi pojechać na spotkanie z dziewczyną.

24-latek trafił do policyjnego aresztu i odpowie przed sądem.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl