Logo
Wydrukuj tę stronę

Chmielaki odwołane!

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

50. Krasnostawskie Chmielaki nie odbędą się. Z powodu sytuacji związanej z koronawirusem organizatorzy zdecydowali o odwołaniu imprezy.

"Stosownie do zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie uczestników wydarzenia, z powodu zwiększonego prawdopodobieństwa zarażenia się wirusem SARS-Cov-2, podjęliśmy decyzję o odwołaniu tegorocznej imprezy w dotychczasowej, festiwalowej formule." - napisał w imieniu organizatorów Robert Kościuk, burmistrz Krasnegostawu. "Sytuacja, jaka wystąpiła w związku z wprowadzeniem stanu epidemii, nie tylko w naszym kraju, ale ina całym świecie, wprowadziła szereg ograniczeń i spowodowała, że zorganizowanie Chmielaków w dotychczasowej formie stało się nie możliwe. W związku z tym, informujemy, że uroczyste obchody Jubileuszu jesteśmy zmuszeni przełożyć na 2021 rok, by móc wspólnie z Państwem radośnie świętować 50-lecie Chmielaków Krasnostawskich. W imieniu Organizatorów, zapewniamy jednak, że jeszcze w tym roku odbędą się wydarzenia, które rozpoczną fetowanie Jubileuszu 50-lecia Chmielaków Krasnostawskich. Na finał wydarzenia zapraszamy w dniach 20-22 sierpnia 2021 r." - dodaje.

Chmielaki Krasnostawskie to największa i najstarsza impreza piwna w Polsce. Festiwal to m.in. koncerty gwiazd, Konsumencki Konkurs Piw, czy wybory Miss Chmielaków.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl