Logo
Wydrukuj tę stronę

Tragiczny pożar w gm. Nielisz. Zginęła kobieta

foto: Policja foto: Policja

Do tragicznego w skutkach pożaru domu doszło na terenie gminy Nielisz. Podczas akcji ratunkowo – gaśniczej znaleziono ciało 80-letniej kobiety.

- Wczoraj dyżurny zamojskiej Policji kilka minut po godzinie 12:00 został powiadomiony o pożarze parterowego domu jednorodzinnego w miejscowości Krzak w gminie Nielisz. Na miejsce zostały skierowane służby ratunkowe. Podczas akcji ratunkowo-gaśnicza, w domu, zostały ujawnione zwłoki kobiety. Najprawdopodobniej w pożarze zginęła mieszkająca tam 80-latka - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Policjanci i prokuratura prowadzą w tej sprawie postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie dokładnych przyczyn i okoliczności pożaru. Decyzją obecnego na miejscu zdarzenia prokuratora ciało zostało zabezpieczone w celu wykonania sekcji.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl