Logo
Wydrukuj tę stronę

Dachowanie Volvo

foto: Policja foto: Policja

Samochód marki Volvo dachował w miejscowości Gruszka Zaporska. Do szpitala została przewieziona pasażerka auta. Jak informuje policja, prawdopodobnie przyczyną wypadku była nadmierna prędkość.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 15:00 w miejscowości Gruszka Zaporska (gm. Radecznica).

- Jak wstępnie ustalili policjanci, 78-letni mieszkaniec tej gminy kierując volvo na łuku drogi wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w znajdującą się na poboczu drogi barierkę ochronną. Samochód dachował wypadając z jezdni na pobliskie pola. Na miejscu załoga straży pożarnej ze Szczebrzeszyna udzieliła 76-letniej pasażerce volvo pomocy przedmedycznej, następnie kobieta została przewieziona do szpitala. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że kierujący był trzeźwy - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Prawdopodobnie powodem utraty panowania nad autem była prędkość niedostosowana do panujących wówczas na drodze warunków. Szczegóły wypadku wyjaśniają policjanci.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl