Logo
Wydrukuj tę stronę

Czołówka w Bełżcu. Sprawca był pijany

foto: Policja foto: Policja

1,3 promila alkoholu miał w organizmie kierowca BMW, który doprowadził do czołowego zderzenia z Audi. Do zdarzenia doszło podczas wyprzedzania przy podwójnej linii ciągłej. Obrażeń doznali obaj kierujący oraz pasażerka BMW.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 19:30, na drodze krajowej Nr 17 w miejscowości Bełżec.

Jak informuje policja, kierujący samochodem m-ki BMW 34-letni mieszkaniec gminy Lubycza Królewska wyprzedzał na odcinku, gdzie jest podwójna linia ciągła. Doprowadził do zderzenia czołowego z pojazdem m-ki Audi, którym kierował 37-letni mieszkaniec Zamościa.

Jak się okazało, kierujący samochodem m-ki BMW miał 1,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Posiadał również sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Kierujący samochodem Audi doznał złamania ramienia i został odwieziony do szpitala. Kierujący BMW oraz jego 22-letnia pasażerka – mieszkanka gminy Bełżec doznali powierzchownych obrażeń.

Kierujący samochodem Audi był trzeźwy. Kierujący BMW został osadzony w policyjnym areszcie celem wyjaśnienia, mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności nawet do pięciu lat.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl