Reklama

Pow. biłgorajski: Motocykl zderzył się z osobówką

foto: Policja foto: Policja

26-latek kierujący motocyklem z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, przyczyną zdarzenia było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez kierującą Chevroletem.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 11:00 w miejscowości Łukowa.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 36-letnia mieszkanka gminy Aleksandrów, która kierowała samochodem m-ki Chevrolet znajdując się na prostym odcinku drogi chciała skręcić w lewo i nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu z przeciwka motocykliście. 26-letni mieszkaniec gminy Łukowa, który kierował motocyklem m-ki Yamaha z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Kierująca Chevroletem była trzeźwa. Kobieta nie odniosła obrażeń.

Obecnie policjanci ustalają dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia oraz apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us