Logo
Wydrukuj tę stronę

Ustalił sprawcę po butach

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Dzielnicowy ustalił sprawcę zniszczenia mienia po śladach obuwia, które odbiły się na masce auta. 16-latek kopał w samochód, bo chciał "się wyładować".

Dzielnicowy z Posterunku Policji w Trzeszczanach (powiat hrubieszowski) udał się do jednej z pobliskich miejscowości gdzie zgłoszono zniszczenie pojazdu. Jak ustalił na miejscu, właściciel Audi zaparkował swoje auto pod blokiem, a rano zauważył, że pojazd jest uszkodzony. Nie wiedział kto i dlaczego mógł to zrobić. Oszacował wartość strat na kwotę około tysiąca złotych.

Na masce samochodu policjanci zabezpieczyli widoczne wyraźnie ślady obuwia. Dzielnicowy zauważył, że przed wejściem do sąsiedniego mieszkania stoją buty, które mają identyczne odwzorowanie spodu, jak te ujawnione na masce zniszczonego auta. Okazało się, że należą one do 16-latka. Młodzieniec przyznał się, że uszkodził auto. 

Młodzieniec powiedział, że chciał w ten sposób wyładować swoją energię. Teraz nastolatek odpowie za zniszczenie mienia przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl