Logo
Wydrukuj tę stronę

Gm. Radecznica: Pijany z zakazem

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Kierujący Hondą w organizmie miał prawie 1,5 promila alkoholu oraz orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Zatrzymali go policjanci ze Szczebrzeszyna.

Do zdarzenia doszło w niedzielę w Trzęsinach (gm. Radecznica). Policjanci zauważyli kierującego Hondą, który nie trzymał równego toru jazdy, co pewien czas gwałtownie skręcał do krawędzi jezdni. Jak się okazało, 58-letni mieszkaniec gminy Radecznica w organizmie miał blisko 1,5 promila alkoholu. Posiadał też wydany przez Sąd Rejonowy w Zamościu zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne czyny odpowie przed sądem. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2, natomiast za złamanie sądowego zakazu można trafić do zakładu karnego nawet na 5 lat.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl