Gm. Radecznica: Pijany z zakazem

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Kierujący Hondą w organizmie miał prawie 1,5 promila alkoholu oraz orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Zatrzymali go policjanci ze Szczebrzeszyna.

Do zdarzenia doszło w niedzielę w Trzęsinach (gm. Radecznica). Policjanci zauważyli kierującego Hondą, który nie trzymał równego toru jazdy, co pewien czas gwałtownie skręcał do krawędzi jezdni. Jak się okazało, 58-letni mieszkaniec gminy Radecznica w organizmie miał blisko 1,5 promila alkoholu. Posiadał też wydany przez Sąd Rejonowy w Zamościu zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne czyny odpowie przed sądem. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2, natomiast za złamanie sądowego zakazu można trafić do zakładu karnego nawet na 5 lat.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us