Reklama
Reklama

Tomaszów Lubelski: Uciekł ze szpitala, bo... musiał napić się piwa

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Okłamał policjantów, że wrócił z Włoch, żeby przyjechała karetka, po czym po pobraniu próbek na obecność covid-19, uciekł ze szpitala. Jak wyjaśnił policjantom, którzy go znaleźli, zachciało mu się pić i postanowił pójść do sklepu. Teraz policjanci sporządzą wniosek o ukaranie 55-latka.

Wczoraj około godziny 15:40 pracownik jednej ze stacji paliw w Tomaszowie zadzwonił na nr 112, że podszedł do niego mężczyzna który bardzo źle się czuje. Na miejsce został wysłany patrol, funkcjonariusze dowiedzieli się od mężczyzny, siedzącego na krawężniku i kaszlącego, że dusi go w klatce a także, iż we wtorek wrócił z Włoch. Karetka która była na miejscu zabrała mężczyznę do szpitala.

Trzy godziny później ten sam mężczyzna uciekł ze szpitala. Jak wyjaśnił policjantom, którzy go znaleźli, że po tym jak pobrali mu próbki w szpitalu, zachciało mu się pić i postanowił pójść do sklepu. W momencie kiedy rozmawiał z mundurowymi miał schowane piwo pod kurtką. 55- latek z powrotem trafił na odział szpitalny. Teraz policjanci sporządzą wniosek o ukaranie 55-latka, mieszkańca Łaszczowa.

1 komentarz

  • hmmmm
    hmmmm piątek, 10 kwiecień 2020 18:50 Link do komentarza

    jak był na głodzie to na odwyk go trzeba

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us