Reklama

Hrubieszów: Policjanci używają dronów do patrolowania [WIDEO]

foto: Policja foto: Policja

Hrubieszowscy policjanci podczas weekendu do akcji związanej z uświadamianiem mieszkańców powiatu oprócz sprzętu nagłaśniającego w radiowozach wykorzystywali drony. Policjanci apelują o przestrzeganie ograniczeń i proszą mieszkańców, by pozostali w domach.

Od kilku już dni hrubieszowscy policjanci w trakcie patrolowania ulic za pomocą sprzętu nagłaśniającego znajdującego się w radiowozach rozsyłają komunikat skierowany do mieszkańców o treści:

"Tu Policja,

W związku z odłożoną w Polsce epidemią koronawirusa prosimy, aby dla własnego bezpieczeństwa pozostać w domach. Jeżeli niezbędne jest opuszczenie miejsca zamieszkania, należy unikać bezpośredniego kontaktu z innymi osobami, zachowując dystans co najmniej dwóch metrów.

Prosimy o niegrupowanie się, aby zminimalizować ryzyko zakażenia.

Apelujemy, zostańcie w domach. To od odpowiedzialnej postawy każdego z nas, nie tylko dzisiaj i jutro, ale przez cały czas trwania epidemii zależy zdrowie i życie nasze oraz najbliższych”.

Oprócz sprzętu nagłaśniającego, do akcji związanej z uświadamianiem mieszkańców policjanci wykorzystują także drony. Dzięki temu zdecydowanie usprawnia to podejmowane przez funkcjonariuszy działania czy mieszkańcy stosują się do obowiązujących zaleceń.

Media

zdjęcia: Policja

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us